| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Competentele dinainte de bac se pot pica?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Competentele alea când am dat eu mai demult nici nu mai erau obligatorii.

| dannyel86 a răspuns:

Le pici din oficiu doar daca nu te prezinti. E necesar sa iei parte la competente, ca sa poti sustine si celelalte probe mai importante de la Bac.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu

| UserRo10 a răspuns:

Absolut toata lumea le ia deoarece sunt corectate si notate de catre profesorii din liceu. Nu au nicio intentie sa iti dea calificativ mic

| Larisajenner a răspuns:

La competente nu pica absolut nimeni. Ar fi si imposibil pentru ca nu sunt notate propriu-zis, ci se ofera calificative. Nu ar trebui sa fie un stres laughing e necesar doar sa fii prezent.