| Cr7adi a întrebat:

Conteaza notele din liceu la o facultate din tara?

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

După ce că fata ti a răspuns la întrebare cum a știut si ea mai bine, tot tu ești tare n gură făcînd o proastă și fă.Nu î ți este rușne să te porti asa cu o fată? Măgarule, cere ți scuze fetei, chiar dacă faci facultate și nu te porti frumos cu o fată, esti un nimic.

| Cr7adi explică (pentru BRG):

Vine handicapatu de tine si apara idioata am vrut sa vad ce raspunde ca cica conteza notele la liceu (plin de idioti dezinformati, informati gresit, creduli).Le zice maicasa ca conteaza ca sa le puna cu **** pe carte in intr-o **** intr-un club.))

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Da,conteaza mediile din licei, pentru ca la facultate prezinti diploma.si poti intra cu media din liceu, acum depinde ce facultate vrei sa urmezi.

| Cr7adi explică (pentru SuperGirl122222222222):

Ce proasta bacu si examenu conteaza faaaa