| AvalohAlyn a întrebat:

Notele si mediile de la liceu,mai conteaza la admiterea la facultate sau doar bacalaureatul conteaza, pentru facultate?

Răspuns Câştigător
| IoanaIonuca a răspuns:

Doar media de la bac conteaza. Sau sunt unele facultati la care se da examen si conteaza doar nota de la acel examen.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt facultati la care, la admitere, se ia in calcul media de la un anumit obiect din liceu. De exemplu, media la una dintre stiintele sociale. Depinde de facultate.