| AAnamariaa a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa repet ceva inainte de scoala?

Răspuns Câştigător
| Marybm a răspuns:

Eu zic ca nu. daca tu consideri ca da. este alegerea ta

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Depindee ce clasa esti. Daca esti a8-a,a9-a sau a12-a eu zic ca dastraight face

| Dragotta a răspuns:

De obicei nu, profesori iau primele zile mai usor.Si iti vor zice ce sa faci.

| alexs99 a răspuns:

Daca consideri ca trebuie sa repeti repeta, ar fi mai bine pentru tine, iti va fi putin mai usor in primele zile.

| drogh a răspuns:

Depinde la ce te referi, dar totusi, nu cred ca este necesar. Fiecare profesor va spune tot ce ai tu de facut pentru acest an scolar.

| Northern a răspuns:

Depinde,draga mea. Dacă urmezi clasa a 9 -a, cu siguranța că trebuie să repeți. Dacă urmezi clasa a 12 -a, nici nu mai vorbesc, asta dacă vrei să reușești la bac.Depinde și de tine. Faci ce vrei sau ce crezi că e mai bine.

| DoriKat a răspuns:

Daa... trebuie sa repeti tot ce ai invatat pana acum!