| Feri5 a întrebat:

Credeți că clasele 5-7 și 9-11 vor mai reveni la școala anul acesta? Îmi doresc mult să revenim pentru ca am mari probleme cu online-ul...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La scolile din localitatile aflate in scenariul I (incidenta sub 1 la mie in ultimele 2 saptamani) au si revenit incepand de astazi.
Chiar nu stiai asta?

| dannyel86 a răspuns:

Vei reveni in banca in momentul in care scoala va fi in scenariul 1 (verde). Asta nu se stabileste pe tot anul, ci se fac masuratori periodice despre incidenta cazurilor Covid din localitate.