| chloeniall a întrebat:

Cum credeti ca va fi la scoala anul acesta?

Răspuns Câştigător
| katalyn27 a răspuns:

Primul an de facultate, super laughing

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Voi fi în clasa a IX-a! Primul an de liceu, singurul an în care voi fi catalogată drept „boboacă".
Probabil gândesc eu mult prea pozitiv, însă, sunt sigură că acest an va fi genial!
Sunt genul ăla de persoană mai visătoare și retrasă, iar dacă mă voi putea adapta condițiilor din liceu, înseamnă că sunt bună, înseamnă că mă voi putea descurca în orice situație!
Sunt la mate-info, iar din acest motiv mă simt puțin speriată de faptul că o pot da în bară, însă, sper că mă descurc.
Sinceră să fiu, sunt nerăbdătoare să-mi întâlnesc viitorii profesori și colegi!

| katalyn27 a răspuns:

Mersi de fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasol(ca-n fiecare an).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca anul trecut, presupun.