| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că o să revenim la școală pe 1 octombrie? Eu unul nu

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu crezi, fiindcă nu ai chef de școală.

| Jackpot2 a răspuns (pentru sadrian46):

Dacă m ar chema la școală și la 2 noaptea as fi primul care ar fi acolo. Ma refeream la ce zicea Orban azi.

| sadrian46 a răspuns (pentru Jackpot2):

Orban zice multe și apoi a doua zi zice invers. Școala, așa imperfectă, bună, proastă, trebuie să înceapă cumva, și cât mai repede.

| Jackpot2 a răspuns (pentru sadrian46):

Total de acord aici! Și as crea școala fizica pe cât posibil știu ca nu se poate 100%dar măcar hibrid. Chiar sunt curios sa vad cum e aceasta nou modalitate de învățat acasă cât și la școală

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se ingheata anul asta scolar

| ionutx02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred ca vor face asa ceva.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Nu, deoarece școala, - 0-12 -, începe în 14 a lunii ăsteia. Deci nu are cum să înceapă pe 1 octombrie dacă începe pe 14 septembrie...

| unu3doi2trei1 a răspuns (pentru Werrich):

„El a mentionat ca o eventuala decizie va fi anuntata in timp util."
Să vedem ce înseamnă "în timp util", dacă se va lua una, puțin probabilă. Poate 11 Septembrie rolling on the floor.
Până una alta, săptămâna viitoare trebuie să mă duc cu manualele.

| ionutx02 a răspuns:

Scoala incepe pe 14 Septembrie.

| AlexandruGeo a răspuns:

Nu deoarece scoala începe oficial pe 14 septembrie.