| Elisabeta23 a întrebat:

Credeti ca e important sa mergeti la scoala? Explicati parerea voastra

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Este important pentru ca scoala iti dezvolta felul de a gandi pentru a putea face fata problemelor care o sa le ai mai incolo. Daca nu ai face scoala ai gandi permanent ca un copil, materiile care le facem ne ajuta sa ne dezvoltam gandirea.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E normal să mergi! Dar şi mai normal ar fi dacă tot pierzi timpul pe acolo să mai şi înveţi câte ceva.Majoritatea o urăsc, dar este un rău necesar.

| Wokez a răspuns:

Normal ca e important sa mergi la scoala!
Fara scoala ce te-ai face? Cine crezi ca te-ar angaja?