| Madalinag0211 a întrebat:

Credeti ca este posibil sa se modifice baremul de inaltime, adica sa creasca, anul viitor 2017 la Academia de Politie Bucuresti?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, dar eu nu cred ca o sa creasca. Urmareste conditiile de admitere de anul viitor, de regula se afiseaza pe internet la inceputul anului. De asemenea te poti interesa si la Inspectoratul judetean de politie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU avem de unde ştii, nu putem ghicii!
Va trebui să verifici condiţiile de admitere pe 2017 şi Regulamentul pe site-ul oficial ( de obicei, la începutul anului se postează pe site ).

Toate cele bune!