| StefanStefan3000 a întrebat:

Credeți că examenul de Bacalaureat se va mai susține?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar da, și licențe și tot se țin

| Andreeush a răspuns:

Evident că se va susține.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, cu siguranță se va ține, respectându-se, însă, regulile de igienă necesare actualei situații (candidați plasați la distanță de peste 2m, purtând măști, dezinfectant în fiecare sală de examen și la toalete).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se va sustine, pe 22 iunie este prima proba scrisa, deja s-a anuntat perioda de inscrieri la bacalaureat.

| Ionut231312 a răspuns:

Se da, in schimb s-au scos competentele si se vor echivala cu mediile din scoala(nota se va incadra intr-un anumit calificativ).