| hanayonna a întrebat:

Credeti ca merita sa faci facultatea de farmacie?

5 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Da, deoarece la servici se câştigă bine.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da merita

| byeddy a răspuns:

Da merita, daca o sa-ti faci farmacie dupa

| vasibbv a răspuns:

Pe langa faptul ca te ajuta si pe tine in caz ca se imbolnaveste vreo ruda sau un cunoscut si il poti ajuta Salariul este consistent undeva pe la 30 mil plus alte beneficii pe care le vei avea in urma facultatii happy
Multa bafta.
PS: suma de bani pe care am specificato nu este fictiva, am o cunostiinta care atata castiga happy

| Kryss17 a răspuns:

laughing asta ma intreb si eu. Vreau sa urmez o facultate de farmacie. cred ca este avantajos faptul ca este o meserie din care castigi si nici nu depui mari eforturi. deci e ok dupa parerea mea big grin