| Aaanon a întrebat:

Credeti ca simularile sunt mai grele decât examenele in general?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simularile de la examene, sunt de acelasi grad de dificultate ca cele de la examenele reale, ca sa te pregateasca corect, pentru viitorul examen.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Simularile sunt cam asemanatoare cu examenele de la Evaluarea Nationala.
Cam aceiasi itemi se solicita si intr-o parte, si in alta.

PS. Însă, când e vorba de olimpiadă, cerințele sunt mai dificile!

| Anon31241212 a răspuns:

Da sunt mai grele

| qieiqpalz a răspuns:

Da

| seularts a răspuns:

Categoric. Daca treci un test greu, cel final ti se va parea mult mai usor!

| Cristine9595 a răspuns:

Nu,dar sunt asemanatoare.

| Cp_Adutzu_1997 a răspuns:

Categoric