| tonyc7 a întrebat:

Credeti ca traim cu adevarat intr-o lume multipolara asa cum se tot pomeneste adesea? Sau doar SUA are sub controlul ei intreaga lume?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca SUA controla intreaga lumea nu mai aveam razboiul din Ucraina acum si nici dictatura din Coreaa sau China

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu.

| dullcat a răspuns:

Intrebarea e bazata pe acest articol? https://www.agerpres.ro/......ra--104725

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

SUA inca nu are controlul total asupra lumii atata timp cat China este o mare putere politica si are ceva de spus.

| blackann a răspuns:

Da, sua controleaza si extraterestrii.

| dolceromania a răspuns:

Încă SUA nu are controlul asupra întregi lumi, dar în curând împreună cu papalitatea o vor avea.