| P3troS a întrebat:

Credeti ca vom muri in 2012? Da ca nu, atunci cand?(pentru cel mai ingenios raspuns dau FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Culda a răspuns:

Buna...doar Dumnezeu stie can vom muri in 2012 se vor alinia planetele si se va intampla ceva dar nu se stie unde deoarece pamantul se roteste si nu se stie unde se va roti in momentul acela...stiu asta deoarece o ruda s-a dus in anglia si a vazut o emisiunewinkingdeci nu fii sigur ca aici se va intamplawinkingbyewave

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu as vrea sa traiesc vreo 75-80 de ani, daca se poate si mai mult. Avand in vedere ca am numai 33 de ani acum, imi fac planuri cam lungi. laughing
Referitor la "sfarsit" eu sper ca Domnul Isus sa vina mai repede, si nu vad asta ca sfarsitul lumii ci ca pe sfarsitul relelor din lume. happy

| Annitu a răspuns:

Ar fi bine mai devreme de 2012.

| Annitu a răspuns:

@Dutzulescu...ma bucur.macar nu sunt singura care vrea sa se termine o data prostia asta call meu

| mihaibrasov a răspuns:

Nu va fi mare lucru in 2012... Dar in 10-20 de ani incalzirea globala si criza economica indelungata isi vor spune cuvantul. Vom asisat la fenomene meteorologice din ce in ce mai catastrofale. Lipsa apei potabile va face unele popoare sa migreze, iar razboaiele se vor tine lant... Pare sumbru, dar asa este. Asa cum s-a intamplat si cu vedicii (nu inveti la istorie despre ei) care ajunsesera la un apogeu al civilizatiei lor (aveau masinarii zburatoare si roboti), asa se va intampla cu civilizatia noastra. Omenirea va continua sa existe pe planeta, dar doar cei care vor supravietui.

| Dutzulescu a răspuns:

@AnNiTu. Suntem pe aceeasi lungime de unda.hee hee

| Sill a răspuns:

26 Iunie 2016 cand o sa am dreptul de a conduce o masina...

| P3troS explică:

Ii astept pe primi 15 si apoi dau funda

| P3troS explică:

Mihaibrasov nu ti-am dat funda deoarece prea multa incalzire globala stricarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vom muri in 2012 pentru ca Biblia spune ca nimeni nu stie cand va fi sfarsitul. Poate fiinainte sau dupa...nimeni nu stie.

| lyana73 a răspuns:

Doar sectele cred in asa ceva, ei spuneau c-o sa murim si in 2000.
Va mai dura pana sa murim, si asta va fi cand va vrea Tatal ceresc.