| MotoBlitz a întrebat:

Credeți ca vor exista ierni viitoare fără un fulg de nea in România? Observ că deja ninsoarea s-a transformat in ploaie.

Răspuns Câştigător
| Tatiana2af a răspuns:

Probabil va exista. Nu pentru prea multa vreme, presupun ca va ma ningea pentru următorii 50-100 ani, încălzirea globală o ca transforma încet încet in ploaie ( asa cum ai zis tu ) si după o vreme nu va mai exista deloc

31 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Iar MINȚI cu nerușinare și mai și pui un citat FALS. Ia uite aici mincinosule/mincinoaso ce ai scris

https://imgur.com/a/Gfn0hAo