| rotrezestete a întrebat:

Credeti ca exista feminism in Romania?
Unde, cine, exemplificati?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, există. Însă... 60% dintre femeile ţării ar merita tratate profund misoginistic happy

| MariuZ a răspuns:

Da, eu cred ca exista. In 80% din femei direct si fara dedesubturi. In restul de 20% - pe ascuns.

soothe
| soothe a răspuns:

Poate in politica. Insa acela este un feminism sustinut de barbati bine infipti pe locurile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.feminism-romania.ro/ de exemplu:)

| cineeu a răspuns:

Cred ca orice femeie e feminista. cred ca daca cauti feminism in romania ai sa dai peste barbatism si ai sa realizezi ca sunt travestiti. hehe.