| DoriB20 a întrebat:

Cu cata vreme inainte trebuie sa ma puc de invatat la anatomie pentru admiterea la medicina?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde acum la ce universitate doresti sa aplici si daca vrei la fara taxa sau iti e indiferent. Avand in vedere ca va trebui sa inveti si pentru BAC in a 12-a, eu zic ca pe la inceputul clasei a 11-a ar fi indicat sa te apuci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De azi

| MihaiGe a răspuns:

Indicat ar fi de la inceputul clasei a unsprezecea.

| PeFuga a răspuns:

Un an inainte sau mai mult. Dar am o prietena care s-a apucat de invatat imediat dupa bac si a intrat la buget.