| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce medie se intra la lulia Hasdeu?( Filologie -bilingv spaniolă )
PS:Mai multe informatii
Funda

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este liceul dorit de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| Martina9Anamaria a răspuns:

Bucuresti laughing)

| bursuc001 a răspuns (pentru Martina9Anamaria):

Mda :)

Atunci când vrei să răspunzi unui user, TREBUIE să apeşi pe "Raspunde" aflat SUB răspunsul dat de userul respectiv, acolo ţi se va deschide o "casetă" ( de dialog ) în care-i scrii mesajul/răspunsul!

În acest mod, userul respectiv va primi o NOTIFICARE şi va ŞTII că i-ai trimis un răspuns.
În caz contrar, el NU ştie că cineva i-a răspuns la mesaj.

Acum am dat întâmplător peste întrebarea ta ( aceasta ) şi am observat că mi-ai răspuns ( incorect )!

REVENIND la întrebarea ta - Vezi mediile/rezultatele de la admitere la linkul :
http://admitere.edu.ro/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=4&Lic=11157231

O zi frumoasă!