| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce note se poate intra la profilul filo?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Depinde de școala și de orașul în care stai.La o școală de elita se intra cu note de 8, 50 in sus dar dacă stai într-un oraș mai mic și liceul nu e chiar așa renumit poți intra cu note de la șapte in sus.Cunosc persoane care au intrat și cu 6, 90 la filo.
Tu incerca sa iei la examen peste 7, 50 că sa fii sigur că intri.
Bine în cazul în care viitorul liceu are mai multe clase de filo ai șanse să intri și cu o medie mica.

1 răspuns: