| Irinairiwj a întrebat:

Cu media 9 la purtare, pot intra la un liceu cu profilul științe sociale sau științe ale naturii. Am vrut să dau la pedagogie, dar am înțeles că nu pot, deoarece nu am media 10 la purtare.

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

De ce asa de speriata ca ai media 9 având în vedere ca ești în clasa a-VII-a și mai ai timp?

| Irinairiwj explică (pentru LisaJulie):

Păi mai am timp dar vreau să știu pe ce profil să mă duc, să nu învăț degeaba

| LisaJulie a răspuns (pentru Irinairiwj):

Încearcă Științe sociale sau Filologie dacă vrei sa mergi pe profil pedagogic

7 răspunsuri:
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Cu 9 doar la penitenciar te mai primesc

| Irinairiwj explică:

Nu băgați în seamă întrebarea asta, am pus-o din greșeală

| Simpatic a răspuns (pentru Irinairiwj):

Buna, ai posibilitatea sa stergi intrebarea mergi la profilul tau pe "intrebarile mele", alegi intrebarea asta sau pe care doresti sa o stergi apesi pe butonul "stergere", apoi vei primi un link de confirmare a stergerii pe adresa ta de email, copiezi in browser acel link si intrebarea va fi stearsa.
ea va aparea aici pe site dar ca fiind pusa de un user anonim, deci nu va purta nicknameul tau

| Irinairiwj explică (pentru Simpatic):

Mersi ????

| Simpatic a răspuns (pentru Irinairiwj):

Nu ai pentru ce!
pe viitor sfat sa numai folosesti 'emoji', pentru ca TPU ni le afiseaza ca "?", noi folosim aici emoticoane de pe vremea yahoo mess
TPU este platforma veche, este batranica laughing