| Domnuleeeeu a întrebat:

Cum a fost clasa a cincea pentru voi?

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

A fost foarte usoara, frumoasa, bucura-te de colegii de generala pana mai poti, vei gata generala si o sa-ti para rau! Distreaza-te!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

A fost destul de grea pentru că am mers la o nouă școală și nah primele emoții de la început dar după un timp te obișnuiești și ajungi să îți faci prieteni noi
Cât despre învățătură : TREBUIE SĂ ÎNVEȚI CONSTANT dar asta nu înseamnă că trebuie să fii un tocilar care stă cu capul în cărți mereu poți să îți faci timp și pentru studiu și pentru prietenii tăi

Răspuns utilizator avertizat
| Trickster a răspuns:

A fost mai obositor. O sa obosesti. Ai multe teme. Scri mult in clasa. S-ar putea sa aveti o carte pe semestru de citit! Noi asa avem dar nu e obligatoriu sa aveti asa. Si cel mai rau spre clasa a sasea daca va da carti o sa va mai dea una sau 10. Noua zece ne-a dat.

| Morelove a răspuns:

In clasa a 5 a este foarte multa materie. Osa ai multi profesori, o diriginta si mai multe ore. Nu este chiar asa de greu, trebuie doar sa fi atenta la ore.
Multa bafta!