| T30D0RA a întrebat:

Cum a-ti vrea sa fie portretul profesorului ideal?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Sa stie sa se puna si in ipostaza noastra,a elevilor, si sa ne explice totul ca sa intelegem,nu cum fac alti profi care vorbesc cu noi ca si cum noi am stii toata materia lor,sa fie rabdator,sa se adapteze oricarui elev,sa ne invete cum sa ne descurcam si fara el,sa nu isi eticheteze elevii(gen x e destept, y e neserios, etc)

3 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

La fel cum este profesorul meu de istorie. Este amuzant, foarte amuzant, se poarte bine cu elevii dar este si serios si dur cand e nevoie, nu stiu cum sa-ti explic.Mai ales NU FACE DIFERENTE! Ceea ce e foarte important pentru un profesor.happyO seara buna!kiss

| DenisejUSTmE a răspuns:

Inaltime medie,ochi caprui,parul saten,fata alba, inteligent, serios, dragut.

| NamelessGirl a răspuns:

Profesorul care sa dea doar note de zece, sa glumeasca la ore ceva in genul asta