| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-mi valorific lucrarea de licenta, am scos-o deja la vanzare si nu prea am cumparatori?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@legiuitoarea instigi la fals? Nu am citit eu bine?

Draga doctorita,

Nu e moral ceea ce faci. Nici legal. Sa nu mai mentionam ca poate avea urmari dpdv legal.

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

De ce trebuie neaparat sa o valorifici, fiecare trebuie sa munceasca, sa citeasca, sa o conceapa! Numai asa se poate perfectiona si poate avea satisfactii. Tu poti valorifica, punand in practica ceea ce ai invatat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mai multă reclamă într-un ziar local sau pe net.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce ai cu ea? Ce ti-a facut de vrei s-o dai? Sau a fost scumpa si vrei sa recuperezi din suma? tongue