| andreiboss31 a întrebat:

Cum credeti ca arata istoria daca Napoleon Bonaparte castiga campania din rusia si marea britanie era cucerita?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Doamne, in sfarsit o intrebare pertinenta, totusi pacat ca nu ai intrebat despre Nazism. In orice caz, probabil ar fi civilizat putin Rusia, care pe vremea aia, ca de altfel, si acum, e plina de tarani in mare parte, desi mie Rusia mi se pare un tinut pierdut, fara vreo speranta de civilizatie adevarata. Marea Britanie si cu Franta s-au tot razboit, si intr-o perioada au fost condusi de stramosii francezilor, deci ma indoiesc ca ar fi fost prea mare diferenta.

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Oricum era sa fie invin si invins odata. Era sa se contruiasca un Imperiu Francez care nu cred ca ar fi existat mult. Daca nu observi, in acest moment asa doreste sa faca SUA