| syjey a întrebat:

Cum credeti ca va fi bacul la mate? dar rata de promovare pe tara?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cred că va fi dezastru ca anul trecut.

Bine ar fi să mă înșel.

| Robieski a răspuns:

Am auzit ca va fi nici greu dar nici usor!

| Kickstart a răspuns:

Bacu la mate M1 este destul de greu si rata de promovare nu cred ca va fi prea mare, in schimb M2 ii chiar usor, trebuie doar sa stii niste elemente de baza si sa te descurci cu calculele algebrice la care multe persoane sun praf. Pe tara ca de obiceilaughing multi pica, merg toamna sa dea din nou, asta este traim intr-o tara unde totul se face doar sa fie facut dar nu conteaza daca ii bine sau nu.