| Theodor2010 a întrebat:

Cum credeti ca va reactiona al qaeda?

Răspuns Câştigător
| rockveion a răspuns:

O sa-i zboare pe americani si s-ar putea si pe noi ca de la noi au aflat americani unde e bin laden ca ii torturam de 1 an pe aia de la al qauaida si mai sunt si rusii... vai de capu nostru

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cine poate spune cu mana pe inima ca exista Al-Qaeda? Arata-l si vorbim dupa.winking

| atoatestiitoarea a răspuns:

^bin laden cine stie când a murit iar atacul americanilor e o inscenare exact cum au facut cu primul om pe Luna care nici macar n-a dat ocolul Pamântului