| ADY_5784 a întrebat:

Cum este la facultatea de turism? Ce ore se fac? E greu? Cum se intra?

1 răspuns:
| PussicatDolls a răspuns:

Buna,ady! love struck
Nu vreau sa fiu nedreapta fata de visu` tau, dar, facultatea de turism nu e doar grea da` are foarte multe dezavantaje. happy Hai sa gandim logic putin. happyIn toata tara sunt doar 3 sau 4 agentii de turism(Bucuresti, Timisoara, Cluj)si sunt doar doi sau trei agenti/agentie.
E foarte greu de intrat si de gasit un loc de munca.Parerea mea! happyNumai Bine! love struck