| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la liceu cu frecventa redusa? cand se fac cursurile, cand si cum se pun notele?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la o asemenea intrebare. Daca nu-mi vezi raspunsul il repet aici:
Este aproape ca la zi, cu deosebirea ca se fac numai jumatate din numarul de ore de la zi. In rest se dau note, oral si lucrari scrise, teze, etc.
Programul il fixeaza fiecare liceu care are aprobata o asemenea forma de invatamant, asa ca intereseaza-te la un asemenea liceu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ţi-am răspuns la o întrebare anterioară happy
Vezi acolo detaliile...

Toate cele bune.