| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca liceul Grigore Cerchez se muta in salaj?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca nu stiai, Salaj e un judet. Sa inteleg ca liceul ala ar trebui sa umble asa...ca satra, de colo-colo?
Crezi ca ai putea sa-ti stimulezi cumva prapaditul ala de neuron in asa fel incat sa oua si el o intrebare logica?

| mara66 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Daca nu stiai, Salaj este o strada in cartierul Ferentari, asa ca inainte sa dai sfaturi altora ar trebui sa stimulezi tu insuti unicul neuron din dotare sa cloceasca si sa dea un raspuns logic la o intrebare perfect logica si nefericit pusa.

| Gizăz a răspuns:

Iart-o. Nu poate mai mult.

| mara66 a răspuns (pentru Gizăz):

Pacat, mare pacat, tu nici cat ea nu poti. Gandeste inainte sa critici sau iti e frica sa nu ridezi creierasul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se plimba, are picioare. Vezi să'l prinzi.

| mara66 a răspuns:

Asa se aude ca se muta pe Salaj, sincer nu imi convine pentru ca invat in acest liceu si chiar nu as vrea sa merg pana pe Salaj, doar stii ce zona e aia.