| keocr7 a întrebat:

Cum este treaba cu sportul la facultatile de stiinte exacte? In fisa de inscriere aparea ca o disciplina optionala,vizata cu Da sau NU. Totusi este in orar si intrebarea este daca vor face toti,chiar si cei care nu au dorit?
De asemenea,cum pot sa ma inscriu la un modul de psihologia educației,care pare a fi necesar, din cele auzite?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da in principiu la politehnica se face sportul si valoreaza si credite, intreaba la secretariat daca il poti schimba cu alt optional.

nu e deloc necesar modulul ala, e pierdere de vreme daca nu vrei sa continui in invatamant

| keocr7 explică (pentru suntserios):

Am inteles ca sportul are un 1 credit; poti promova primul an fara acesta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa promovezi primul an trebuie sa iei toate creditele, inclusiv cel de la sport... si de ce iti este atat de frica de sportul asta? te duci o ora pe sapt, stai in trening in sala de sport si gata