| AngelAnime11 a întrebat:

Cum fac in power point in timp ce merg slideurile sa se auda o melodie?
funda! multumeschappy

Răspuns Câştigător
| MeMeMe97 a răspuns:

Intri in power point-inserezi ce poze vrei tu dupa care pe bara de sis unde iti apare Photo-Clip Art etc...in dreapta de tot iti apare si o imagine cu o boxa si subt ea scrue sound dai click acolo alegi melodia si el ti-o insereaza dar daca nu ai facute anumite setari melodia va sta doar la o poza

Setarile sunt urm:

dai click acolo pe poza unde ti-a aparut o pictograma cu o boxa micuta asa

si te duci in bara de sus la options>play sound>play acrose sound

sper sa iti fiu de ajutor FuntiTsA; Xplease

1 răspuns: