| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa treaca mai repede timpul la orele online? Ma plictisesc de moarte

P.S; fara jocuri video

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vorbeste pe what app happy

| sierra1 a răspuns:

"sa treaca mai repede timpul la orele online? Ma plictisesc de moarte"

participă activ, răspunzi, te "bagi in seamă", pui intrebări,... și așa câștigi!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Citeste o carte thinking

| MValentin a răspuns:

Sfat: fii atent doar la orele ce le ai la bac daca esti a 12-a in special.
Apoi la celelalte nu stiu, doar nu sta acolo lipit de telefon. Fa,, chores,, vorbeste cu cineva. Fa-ti de mancare... iesi in oras cu castile ca poate fac prezenta. Astfel trec lejer

| Marian7777 a răspuns:

Râzihappy Râsul te ajută să scapi de plictiseală, ai colegi, prieteni, spuneți-vă glume, orice ce vă face să râdeți! Sau fă altceva ceea ce îți place, un film, o carte, orice!