| CristiCris1994 a întrebat:

Cum facsa vad ce note am la scola

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Roaga dirigintele sa-ţi arate catalogul.

| alexs99 a răspuns:

Roaga diriginta/dirigintele sa iti treca notele in carnet sau sa-ti arate notele din catalog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Întreabă-ţi dirigintele, ar trebui să le ai în carnetul de note.
Te pup!

| amelicika a răspuns:

Intra pe liceu.md sau uitate in catalog.

| Georgiana2505 a răspuns:

Roaga dirigintele sa iti arate notele, eventual sa ti le treaca in carnetul de note.happy

| teodoraandreea a răspuns:

Uita-te in carnetul tau de note.

| girl28 a răspuns:

Roaga diriginta/dirigintele sa iti treca notele in carnet si daca nu ai roag-o sa iti arate catalogu.

| βuβuƦuzαα a răspuns:

Daca nu iti stii notele ceva cam ciudat,. vorbeste cu diriginta/dirigintele tau sa iti arate notele din catalog si sa ti le treaca in carnetul de note happy