| aleka a întrebat:

Cum imi fac propriul fond la hi5 plizz imi spuneti si mie?

Răspuns Câştigător
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Te loghezi pe hi5, intri la profil, modifica aspectul, in dreapta/sus creaza un aspect pentru profil, la secctiune gobala bagi poza dar sa nu fie mai mare de 250 Kb, mai jos apar 2 casute "in" "in jos" bifeazale pe amandoua dai salvare dupa intri tot la modificare aspect dupa tot in dreapta sus la aspecte create de mine, cauti profilul facut de tine, si ii dai utilizare acest aspect, daca mai ai alte nelamuriri da add la ChriiisCuCh si iti explic pe mess, vreau funditalaughing)

10 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar am incercat cum spunea rebela numai că nu stiu să-mi fac poza cu măimile de acolosadsadsadsadsad

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Ma mie nu imi iese...

| Ionelarebela a răspuns:

Dai pe 'profilul meu"

pe urma dai pe "Modifica aspectul" si sus in dreapta scrie cu negru "Aspecte create de mine.Creeaza un aspect pentru profil" si dai pe Creeaza un aspect pentru profil. Prima data dai un nume pozei unde scrie "Nume"

Pagină globală

Fundal de pagină -dai pe Browse si cauti o poza. dupa, dai pe sagetile alea albastre sa vezi daca e buna poza.

La ataşare ti-e bifat "Defilare" adica atunci cand mergi pe pagina in jos poza e una sub alta, daca vrei sa fie numai una bifezi 'Fixat"

Dai salvare, pe urma examinare, iar dupa, iti apare sus intr. un chenar galben Return to skin Creation Form si dai pe Return :]. succes:*

| YLLL a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat "rebela";)

http://www.tpu.ro/......la-aspect/
:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci naibi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult m-a ajutat si pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey la mine scrie SUCCES! Aspectul propus de tine a fost salvat. Acest aspect poate fi acum găsit în galeria Aspecte realizate de mine. Acolo poţi alege aspectul pentru a-l utiliza în profilul tău sau poţi relua editarea sa mai târziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu îmi apare " chenarul galben " deci nu imi apare aspectu` big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi mult rebela :* Chiar mi-a mers :->

| aleka explică:

Aha msz rebela :p