| BomBonela a întrebat:

Cum intelegeti? : De la femeie prindem cu deosebire cultura!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai merge timp de 30-40 ani cu avion particular FARA PILOT SI FARA SA STII INCOTRO TE INDREPTI si, pe la sf. vietii, incepi, DACA POTI, sa regreti anii trecuti si sa-ti amintesti din ce in ce de bicicleta din copilarie, de viata de adolescent plina de idei si aspiratii furate de... carpa langa care ai trait fara rost o viata de om prost, din petrecere in petrecere, plafonandu-te.
O prindem, intr-adevar, dar prin contrast, platind cu viata noastra.