| dannyadmin a întrebat:

Cum ma pot transfera la alt liceu, al profil?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Te duci si intrebi la secretariarul scolii ce acte iti trebuie. ti se va explica acolo. succes!

1 răspuns:
| maryusGosSu a răspuns:

Pai te duci la liceul cu pricina intrebi daca au locuri libere in clasa in care te afli tu. 9/10/11/12 si te intorci la liceul in care inveti iei dela dl director. dosarul cu medii, note, etc si aia a fost. trebuie sa te primeasca.liceul la care vrei sa te transferi, iar liceul la care esti deja trebuie sa iti dea voie sa pleci big grin
succes!