| emanuel_8500 a întrebat:

Cum pot ca sa ma inalt am 14 ani am doar 1:51 si nu imi place cum as putea deveni mai inalt daca stiti cum ma gasiti la id printul_emanuel va rog

3 răspunsuri:
| andreibaros a răspuns:

Sall si eu aceeasi problemasad

| moraruvictorash a răspuns:

Fa cit mai mult sport: bara fix, alearga cel mai bine ajuta atletismul succes, eu am 16 si am 1, 75 practic atletismul usor

| Marius_1903 a răspuns:

Obligo pe mama natura sa te inalte nu prea ai cum sau cum a zis moraruvictorash fa sport dar atletizm inot multe sporturi nu te ajuta la crestere adica vorbesc in inaltime da daca te duci la fotbal si alergi pui muschi etc. eu am 15 ani si 1, 81 si nu am facut sport