| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni regizor de filme porno?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești pasionat de filme porno?
Facultatea de regie și film.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Platesti vreo 300€ la un casting porno si daca le plac de tine iti fac contract de munca ca actor dar ca regizor e nevoie de pile.

| nosferatu15 a răspuns:

Faci repetitii la scoalatongue. Intrebarea e pusa la mistorolling eyes

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Gaseste niste actori prosti

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Cu o camera proprie si 2 oamnei dornici, ai cale libera sa incepi

| 5465449634649634769347 a răspuns:

Ce Smokeyyy,te-ai plictisit sa o freci in fata calculatorului?
Ori te duci la desene ca te prinde maicata cu ea in mana, ori platesti o c****, chemi un tovaras si faci pe regizorul.