| vasy24 a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant avon?

8 răspunsuri:
| Teresa a răspuns:

Te inscri aici si te vor contacta ei in careva zile
http://www.reprezentantavon.ro/

| ancutzika27 a răspuns:

De ce sunt atatea intrebari despre Avon la categoria "Educatie si cultura generala"?

| Faberlic a răspuns (pentru ancutzika27):

Pentru ca unii asa mai pot sa isi faca reclama?! happy Denigrand alte Companii chiar mai bune decat Avon sau altele si dandu-se drept oameni interesati! Un sfat pentru reprezentantii avon: fratilor bagati anunturi ca asta e baza! Lasati oamenii nu mai sariti pe ei! :p

| lalabell a răspuns:

Uite aici mailul coordonatorului meu vorbesti si tu cu ea, si se rezolva danielacretu_avoncosmetics@yahoo.com

| mariaavon a răspuns:

Poti sa ma contactezi la numarul de telefon 0721841874 (asta in cazul in care nu te-ai inscris deja)daca esti din Bucuresti este necesar sa ne intalnim, deoarece este mai recomandat sa ne cunoastem (decat sa te inscrie cineva prin intermediul netului si dupa aceea sa te lase balta)asa am patit eu si tot ce tine de Avon am invatat singura, deoarece coordonatorii au interesul doar sa te inscrie, poti adauga si id-ul meu de mess mary_papusika23@yahoo.com.

| Roby_3118 a răspuns:

Pai procedeaza asa du-te la un reprezentant avon si intereseaza-te! Baftawinking