| Cocis_Victor_1947 a întrebat:

Cum pot invata verbele neregulate in limba engleza repede si ¨fara dureri de cap¨!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rominuta_Romina_1994 a răspuns:

Pai...le citesti de vreo 20-30 de ori si de la un moment dat le reti. funda? plzzz

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu le-am invatat uitandu-ma pe ele vreo 15 minute si pe urma ma intrebam singur fiecare verb sa vad daca il stiu

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Sunt usoare! Incearca sa afli cum poti invata mai usor. Poate poti invata ascultand muzica sau citind in gand, cu voce tare, incearca si vei vedea!