| ivan12 a întrebat:

Cum pot sa aflu id-ul cuiva de pe facebook? Va rog URGENT!

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Pai la informatii -> dai in jos -> E-mail -> si scrie acolo

5 răspunsuri:
| ioana12345 a răspuns:

Hai ca te ajut eu. da-mi pagina de facebook si iti soun daaca are sau nu
daca nu il cer eubig grin!

| mariusmmc a răspuns:

Pentru informatii de genu aflare parole yahoo, add : m_marius_catalin@yahoo.com am cateva trucuri in care te va ajuta cu siguranta sa afli parolele prietenilor happy

| Soaree a răspuns:

Dai pe profilul lui dupa acea dai la informatii si dai in jos de tot... si acolo iti apare, daca nu iti apare inseamna ca el/ea nu a vrut sa isi arate id

| Lazar_Elena_1975 a răspuns:

Ma ajuți si pe mine te rog?

| Ali_Alex_Ionut_1992 a răspuns:

Andreea Palade este id dar nu stiu ce a folosit la id facebok ce +×÷=%_€£¥₩!@#$/^&*()-'":;,?,=+×÷=%_€£¥₩!@1234567890 nu stiu ce a folosit la creerea facebokului