| TheSpecialOne a întrebat:

Cum pot sa inteleg ceva din vectori? (clasa a9-a, matematica M2). Am si lipsit de la scoala si nu pricep absolut nimic si nici pe Google nu gasesc mare lucru...

2 răspunsuri:
| AleAle96 a răspuns:

Sau poti sa-ti cumperi o culegere de mate care sa contina si teorie si aplicatii(eu prefer TM Mate).Dar cel mai indicat lucru este ce ti-a spus BiancaByance. Daca iti cumperi culegerea recomandata de mine, vei intelege mult mai bine pentru ca vei putea practica informatiile acumulate, insa nimic nu se compara cu explicatia profesorului.Asa ca: "Bafta!"

| BiancaByance a răspuns:

Spune-i profesoarei sa-ti explice sau incearca sa faci meditatii. oricum momentan nu e panica. daca erai a 12a, mai ziceamhappy