| stefan333333 a întrebat:

Cum pot sa particip la olimpiada de biologie fara sa ma bage scoala repede please

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum. Este buna o recomandare din partea scolii.

| Adiq a răspuns:

Nu poti... trebuie sa discuti cu profa de biologie daca te ia... si eventual sa dai un test pe scoala ca sa vada profesorii care merita sa mearga la faza locala ( sau judeteana, nu stiu cum e la bio )

| naomysaya a răspuns:

Nu poti, cel mai bine este sa vorbesti cu profa ta. https://www.edu.ro/......ropene.pdf aici ai un link in care poti gasi materia ce ti trebuie. acum daca vrei sa mergi cred ca ii cam tarziu pentru ca intr o luna ii faza judeteana si faza locala din cate stiu s-a dat in ianuarie.