| biuuu a întrebat:

Cum pot vedea la ce raspunsuri mii s-a dat voturi amuzante, inteligigente, stupide...etc
bine eu ma refer sa vad raspunsul
stiti?:*
thankssss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura metoda prin care poti vedea care dintre raspunsurile tale au fost votate este sa-ti verifici fiecare raspuns in parte.Dar e o pierdere de timp si nu se merita.Totusi,daca esti foarte curioasa, verifica-ti doar raspunsurile date cu o zi inainte(in cele mai multe cazuri, voturile sunt date in aceeasi zi).

2 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Sus in stanga la Vizualizare profil si acolo vezi si dai si la punctaj si iti arata si cate voturi ai dat sau cate ai primit.
:d funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus in stanga la Vizualizare profil