| Anonima123321 a întrebat:

Cum se formuleaza intrebarile in limba engleza cu ajutorul cuvintelor ca:
-don't
-does
-did

Va rog mult sa raspundeti!

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pana iti raspund niste specialisti incearca google translate https://translate.google.it/? hl=it&tab=wT

| Anonima123321 explică:

Popescu Eugen nu e o chestie de traducere e o chestie de formulare a acelor propoziti, eu iti multumesc ca vrei sa ma ajuti, dar nu am ce sa fac cu Google translate ca nu am ceva de tradus am de formulat o propozitie dupa anumita teorema sa zic asa. Sper ca m-am facut inteleasa