| David12Iulian86 a întrebat:

Cum se intra la profesionala? Cu media anuala?

6 răspunsuri:
| AlinAvram a răspuns:

Eu sunt la profesionala si nu am fost la examenul de pe a 8-a, nu conteaza media, crede-ma.

| David12Iulian86 explică (pentru AlinAvram):

Si e nasol la profesioanala? gen poti ajunge cineva sa ai un servici decent?

| laurentiu80 a răspuns (pentru David12Iulian86):

Normal! Poate cu un salariu mai mare decat unul cu facultate. Un mecanic auto castiga vreo 5000 de lei in Romania.

| David12Iulian86 explică (pentru laurentiu80):

Si de ce mama zice ca e pentru prosti?

| laurentiu80 a răspuns (pentru David12Iulian86):

Pt ca are o mentalitate invechita. Trebuie sa faci ceea ce iti place tie, nu ce zice mama ta. Profesorii, doctorii au niste salarii de nimic, si traiesc mai mult din spaga, pe cand un sofer de camion ia 2000-3000 de euro pe luna.

| David12Iulian86 explică (pentru laurentiu80):

Ok multumesc foarte mult!