| Adellee a întrebat:

Cum se mai numeste titlul? Parca era ceva cu L...

Răspuns Câştigător
| EmotionalKoma a răspuns:

TÍTLU s. v. denumire, nume, numire.

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Ce titlu?

| Adellee explică:

Titlul in general titlul la o opera nu stiu trebuie sa fac o semnificatie a titlului si ca sa nu ma repet de prea multe ori cu cuv "titlul este semnificativ..." "titlul este alcatuit din..." vreau sa inlocuiesc cu ceva.stiu ca mai avea un sinonim

| Oana_5036 a răspuns:

Titlul cui?

| ketammine a răspuns:

Hmm.laughing. titlul la ce?happy
take care.

| ketammine a răspuns:

laughingNeata.pai bai, pitic! cum se numeste titlul?happy. si de acolo vei vedea semnificatia lui.(damn it, nu m-am exprimat cum trebuie. dar e 7 dimineata.laughing. Ma' bad.>; d< )...