| navarre a întrebat:

Cum se,, manifesta"credinta la romani si la ce poate duce obsesia si boala numita iudeo-crestinism. Urmariti cum se bat pe ciolan acesti popi ipocriti, si cireada umana superstitioasa! http://www.youtube.com/watch?v=Orh51aqXvoo
Oricum cea mai,, tare"este mamaia de la sfarsitul clipului!

3 răspunsuri:
| delia567 a răspuns:

Daca vei avea sansa in viata iti vei da seama cat de ...firav, sa zicem, ai fost la un moment dat, prin 2012, pe cand postai aiureli care n-au nicio treaba cu crestinismul. Iti doresc sincer sa-i descopei frumusetea. Va tb insa sa nu te rezumi la clipuri si stiri tv. numai bine!

Răspuns utilizator avertizat