| Creatza_4434 a întrebat:

Cum se spune corect? "Fetele sa le miroase sau fetele sa le miroasa"? Astept raspuns. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Fetele sa le miroasa. e mult mai gramatical si e la forma potrivita. asa se face acordul. sper ca te'am ajutat

8 răspunsuri:
| Creatza_4434 explică:

Va multumesc mult mult pentru raspunsuri.Ma tot contraziceam cu o prietena si ea tine mortis ca se spune ''fetele sa le miroase''. Multumesc inca odata.O zi buna tuturor

| Geo_4096 a răspuns:

Fetele sa le miroasa!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa le miroasă? Picioarele?laughing

| RaluKkkk a răspuns:

Fetele sa le miroasa funda? si daca vrei sa ma ajuti da un clik aici si apoi apasa pe voteaza pliz SPAM/user/DemitraLovato.html

| SexAndDrugs a răspuns:

Fetele sa le miroasa

| StefanCS a răspuns:

Fetele sa le miroasa funda? pls

| cir3sica a răspuns:

Fetele sa le miroase

| PisssyMuah a răspuns:

Fetele sa le miroasa