| ozana a întrebat:

Cum se traduc acestea in Engleza:
"Tehnologia Informatiei si Comunicarii"; "Educatie Plastica"; "Procesarea Computerizata a Imaginii"; "Desen Proiectiv"? Am gasit ceva pe internet, dar nu sunt sigura, astept si alte pareri. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta cu cateva dintre ele. Acestea sunt,, Information and Communication Technology,, si,, Arts Education,,

2 răspunsuri:
| Teiu a răspuns:

Information and Communication Technology; Art; Computerised Image Processing; Projective Drawing

| ozana explică:

Projective Drawing nu e corect inseamna de fapt, un desen de tip proiect, adica de exemplu, ai un proiect precum... o tara si tu desenezi tara respectiva. happy Asta e baiul. La fel si Computerised Image... mai potrivit este: Digital image processing, insa nu exprima in intregime materia pe care am facut-o. Cat despre celalalte doua, asta stiam si eu. Dau funda anonimului pentru ca desi a stiut doar doua, a dat raspuns corect. happy